Jesteś tutaj Home >> Praca w Dutron

PROGRAMISTA (P/19)

Firma Dutron Śrem Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w montażu podzespołów dla branż motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej i branży dóbr konsumpcyjnych. Spółka posiada certyfikat ISO 9001:2015. W codziennych działaniach Pracowników i Zarządu Spółki Dutron Śrem zagadnienia jakości traktowane są priorytetowo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Śrem

Zakres obowiązków:

  • tworzenie rozwiązań informatycznych wspierających działanie firmy
  • administrowanie i usprawnianie istniejących rozwiązań

Wymagania:

  •        wykształcenie wyższe
  •        znajomość języków programowania: C#, PHP, C++,
  •        znajomość platformy NET 3.5 i kolejnych wersji
  •        znajomość baz danych: MySQL, PostgreSQL
  •        znajomość technologii: HTML, CSS, NET, JavaScript
  •        znajomość wzorców projektowych
  •        znajomość GIT
  •        dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  •        rozumienie procesów logistyczno-produkcyjnych w firmie

Osoby zainteresowane rozwojem w naszym przedsiębiorstwie prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Dutron Śrem Sp. z o.o.

ul. Klonowa 1

63-100 Śrem

tel. 061/28 33 120

kariera@dutron.pl

www.dutron.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma DUTRON ŚREM Sp. z o.o. Ze szczegółową informacją o przetwarzaniu danych osobowych można zapoznać się na stronie internetowej: http://www.dutron.nl/pl/praca_w_dutron/

z powrotem
Produkty

Wiązki kablowe
Podzespoły techniczne
Usługi

Inżynieria procesu
Zakupy
Montaż
Pakowanie
Logistyka
Kontrola jakości
Branże

Budowa maszyn
Budowa narzędzi
Przemysł oświetleniowy
Elektronika
Formowanie tworzyw sztucznych
Kontrola klimatu
Motoryzacja
Telekomunikacja
O Dutron

Profil firmy
Misja, Wizja i Wartości
Fakty i liczby
Nasze działy